MARIJA ŠOJAT PR AGENCIJA ZA GRAFIČKI DIZAJN I PRIPREMU ZA ŠTAMPU SHOCKY DESIGN STUDIO BEOGRAD

SHOCKY DESIGN STUDIO

Agenciji koja se bavi grafičkim dizajnom, pripremom za štampu i dizajnom marketing materijala potreban je GRAFIČKI DIZAJNER

OPIS POSLA

  • Izrada vizuelnih rešenja
  • Dizajn i priprema za štampu promotivnih kataloga, brošura, flajera, plakata, POS materijala i drugih formata reklamnog materijala
  • Dizajn različitih grafičkih elemenata za izradu logotipa, pozadina, postera i drugog materijala
  • Dizajn rešenja namenjenih promociji na socijalnim mrežama i online reklama
  • Priprema fajlova za različite tipove štampe
  • Obrada fotografija u Adobe Photoshop-u
  • Dizajn prezentacija za različite potrebe kompanije

ŠTA NUDIMO

  • Prijava na neodređeno vreme.
  • Radno Vreme PON-PET od 09:00 - 17:00. Vikendom se ne radi.
  • Plata po učinku. Zagarantovana minimalna zarada + učinak.

USLOVI RADA I OSTALI USLOVI

  • Odlično poznavanje rada u Adobe InDesign programu
  • Dobro poznavanje grafičkih programa: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
  • Znanje rada u Excel programu (srednji nivo)
  • Znanje engleskog jezika (srednji nivo)
  • Sposobnost rada pod pritiskom i u veoma kratkim rokovima
  • Posvećenost poslu i poštovanje rokova
  • Preciznost, brzina, marljivost i tačnost u radu
  • Poželjno je poznavanje osnova tehnologije štampe i iskustvo u pripremi fajlova za štampu.

CV sa PORTFOLIOM ili linkom sa online postavkom radova poslati preko formulara u nastavku

Na razgovor će biti pozvani samo oni koji ispunjavaju zahteve i koji pošalju svoj CV i PORTFOLIO sa radovima.